obec Kytín - Forum

Fórum

Seznam hlavních diskuzí

  • Veřejné osvětlení v obci Kytín

    Vážení spoluobčané, rádi bychom Vás poprosili o vyjádření vašeho názoru ohledně zakoupení nového veřejného osvětlení do obce Kytín. Jaký typ svítidel by se vám do ulic Kytína líbil? Na výběr máme dva druhy svítidel. 1. varianta - osvětlení je více do bíla, tělo svítidla ve tvaru obdélníku. Nejsilnější typ tohoto svítidla naleznete hned před obecním úřadem. Další slabší typ svítidla tohoto druhu je umístěn před Kovárnou pro radost a před firmou CAG. 2. varianta – osvětelní je více do žluta, tělo svítidla je ve tvaru válce. Nejsilnější typ tohoto svítidla naleznete na komunikaci směrem do kouta v místech u pana Václava Nováka (paní Smažilová). Další slabší typ svítidla tohoto druhu naleznete také na komunikaci směrem do kouta, 100m za úřadem, u domu Emila Járky, další u rodiny Janouchových. Předem děkujeme za Vaše názory.
  • Kytínský Hyde park

    Diskutujme spolu o životě v Kytíně. Zde je místo pro vaše připomínky k životu v obci, kritiku toho, co vám v Kytíně vadí. I otevřená kritika ale může být slušná a případné hrubé, anonymní, nebo urážlivé příspěvky budou smazány.
  • Jaké máte náměty a doporučení k chodu obce?

    Budeme rádi za vaše připomínky k chodu obce, uvítáme vaše náměty a doporučení pro starostu i zastupitele obce. Prosíme přispěvatele, aby uváděli své jméno, anonymní příspěvky budou smazány. Děkujeme.