Během školního roku studujeme přírodniny, květiny, hlavy dle sádrových odlitků a hlavně kreslíme tužkou, akvarelovými pastelkami, uhlem, vším, co vytváří čáru. Je to již 9. výstava prací naší skupiny, kdy se scházíme ve čtvrtek a pracujeme na zadání lektorky.
Jsme skupina lidí ve věku 65- 88 let a jsme šťastni, když máme štětce či tužku v ruce.
Je to pro nás životně důležité. Tato radost se ale děje, díky vedení města, které nám laskavě umožnilo se v Hasičské zbrojnici scházet a malovat.
Sobota 16. 5. otevřeno, vernisáž výstavy od 14 hodin...
Neděle 17. 5. otevřeno 14 16 hodin
Úterý 19. 5. otevřeno 14-16 hodin
Sobota 23. 5. otevřeno 14-16 hodin
Neděle 24. 5. otevřeno 14-16 hodin
Čtvrtek 28. 5. otevřeno 9- 12 hodin
Sobota 30. 5. otevřeno 14-16 hodin